تصفیه آب یک مرحله ای (زیر سینکی)

با توجه به اينکه پرسش درباره چگونگي کيفيت آب آشاميدني رو به فزوني است ، مردم در صدد يافتن راههايي جهت بالا بردن کيفيت آب مصرفي خود هستند . سيستم هاي تصفيه آب آشاميدني Aquajoy مطمئن ترين و با صرفه ترين راهها را تدارک ديده است .

فيلتر هاي رو ميزي و قابل حمل Aquajoy بدون نياز به ابزاري مخصوص به راحتي و سريعأ بر روي شير آب موجود قابل نصب هستند . اين سيستم اجازه مي دهد که آب تصفيه شده و تصفيه نشده تنها با فشردن يک دکمه از يک شير واحد جاري شوند . استفاده از دانه هاي کربن فعال در فيلتر ها روشي تاييد شده براي به حداقل رساندن مواد آلي محلول در آب است . کربن فعال به خاطر ساختار مولکولي اش مي تواند مواد شيميايي که باعث تغيير طعم ، رنگ و بوي آب مي شوند را نيز از بين ببرد . همچنين کربن فعال واسطه موثري است جهت از بين بردن کلر ، تري هالو متان ها ، کنيتروبنزن ها ، رادون ها ، علف کشها ، حشره کشها ، شوينده ها و شمار ديگري از ترکيبات شيميايي موجود در آب .

محفظه کم عرض ?? اينچي که از نوعي پرو پيلن با دوام متناسب با مصارف غذايي ساخته شده و داراي مقاومت شيمايي بسيار عالي مي باشد ، تمام کارتريجهاي استاندارد فيلترهاي ? اينچي را در خود جاي مي دهد که باعث سهولت در دسترسي و کاربرد آسان آن مي شود و طيف وسيعي از نياز هاي آب آشاميدني را پوشش مي دهد .