خلاقیت در تبلیغات محیطی

خلاقیت چیست؟! تاثر خلاقیت بر تبلیغات محیطی چیست؟ آیا واقعا می توان در تجارت امروز به خلاقیت تکیه کرد؟ اینها سوالاتی هستند که حتی پرسیدن آنها نیز نیاز به نگاهی خلاقانه دارد. اگر شما بدقت و با نگرشی بدون محدودیت و چند بعدی به مسائل و مشکلات تجارت و تبلیغات محیطی خود نگاه کنید، همواره می توانید با تکیه بر خلاقیت و نوگرایی ضمن ایجاد پله هایی برای ترقی و تجلی این نوع نگرش احتمال موفقیت خود را به شکل فزاینده ای افزایش دهید.

برای ایده پرازی و طراحی تبلیغات محیطی خلاقانه اعضای اتاق فکر گروه شرکت های وبسیما با توجه به نیازها و مشکلات مشاغل و تجارت های مختلف به ارائه راهکارهایی می پردازند که می تواند تجارت شما را یک شبه و با کمترین هزینه متحول کند. نگاه خلاقانه با اندکی شهامت و اعتماد به نفس همیشه شما را با نتایجی متحیر کننده روبرو خواهد کرد.
[/testimonial]

تبلیغات محیطی چیست؟( تابلو روان، ال ای دی، تلویزیون شهری و...)
تبلیغات محیطی یا همان تبلیغات شهری یکی از اثرگذارترین روشها برای تجارت های محلی بشمار میروند، تبلیغات محیطی شامل نصب بنر، بیلبورد و یا حتی تراکت های دیواری یا هر روش دیگری برای جلب توجه عابران در کوچه و خیابان میشود. هزینه تبلیغات محیطی در مواردی بسیار سنگین بوده و تجارت های محلی و کوچک توان انجام آنرا ندارند ولی شما میتوانید با استفاده از خلاقیت، هزینه تبلیغات محیطی خود را تا حد زیادی کاهش داده و اثرگذاری آن را افزایش دهید. (50 نمونه تبلیغات محیطی خلاقانه)

تبلیغات محیطی خلاقانه یک واحد تجاری تازه تاسیس در کوچه فرعی
شما پس از رفع موانع و دردسرهای رایج در راه اندازی یک کسب و کار جدید و با قبول تمامی هزینه های سنگین اجاره مکان مناسب و … ، موفق به راه اندازی تجارت خود می شوید. از شور و اشتیاق شروع یک تجارت و آرزوهای بزرگ آن که بگذریم، متاسفانه معمولا کف گیر به ته دیگ خورده و دیگر توانی برای تحمل هزینه های گزاف تبلیغاتی از جمله تبلیغات محیطی نخواهید داشت. این نقطه همان نقطه ی شروع شکست است. چرا که ما عادت کرده ایم که به جای استفاده از خلاقیت به سراغ آسان ترین و پر هزینه ترین راه ها برویم و متاسفانه بازخورد مناسبی از تبلیغات شهری معمول هم نخواهیم داشت و در پایان حاصلی جز حسرت سرمایه های نداشته و پشتوانه مالی بی پایان برای شما باقی نمی ماند.